Iznenađenje za sve Kragujevčane
27
Ned, Apr

Vesti

U Knjaževsko srpskom teatru, odlukom Gradskog veća Kragujevca, a na predlog Upravnog odbora te ustanove, biće uvedene novine čiji je cilj da programe teatra učine dostupnim svim ljubiteljima pozorišne umetnosti.

To je posebna cena ulaznice u iznosu od 100 dinara za svaku prvu predstavu u mesecu sa redovnog repertoara. Pored toga, cena ulaznice za balkon za svaku predstavu ubuduće će iznositi 100 dinara.

U Knjaževsko srpskom teatru kažu da se kao posebna novina ističe uvođenje sezonskih karata.

Na osnovu marketinške procene i analize tržišta, na taj način bi se povećala gledanost predstava, negovala publika ali povećali i prihodi teatra.

Istom odlukom data je saglasnost za povećanje cena ulaznica za premijere sa 500 na 600 dinara zbog atraktivnosti premijernog programa i velike zainteresovanosti publike.

 

Pratite nas na našemTELEGRAM kanalu

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, Twitter nalogu