Atletičari Radničkog se borili sa teškim uslovima: Bronza za Magdalenu Stevanović na Prvenstvu Srbije
27
Ned, Okt

Prošlog vikenda Atletičari radničkog učestvovali su na prvenstvu Srbije za Starije juniore u Kraljevu. Teški vremenski uslovi su uticali na sve atletičare na takmičenju, što se odrazilo na slabije rezultate nego inače.

Najveći uspeh postigla je Magdalena Stevanović osvojivši bronzanu medalju u skoku u dalj,
Aleksandra Babić je zauzela  četvrto  mesto u finalnoj trci na  1500metara
Mladen Radosavljević je u finalu trke na 100m zauzeo sedmo mesto kao i Milica Dzudović u finalu discipline troskok.
Stefan Milosavljević u finalu  u troskoku nije uspeo da se domogne medalje i završio je na.devetom mestu.
 Maša Marinković je nastupala u tri discipline, 100m, skok i dalj i troskok, ni u jednoj nije uspela da se domogne postolja, međutim vreme radi za nju pošto se nadmetala sa tri godine starijim atletičarkama.