ukovodstvo za distribuciju električne energije obaveštava građane Kragujevca da će, u ponedeljak 19. februara 2025. godine, doći do povremenih isključenja električne energije u određenim delovima grada. Isključenja su planirana u periodu od 08:30 do 15:00 časova u dva različita sektora.
Prvo, iz električne mreže biće isključene sledeće ulice: Prnjavor, Milatovac Osojak i Nikšić Zadruga, od 08:30 do 15:00 časova. Ovo isključenje će obuhvatiti područje koje je poznato po seoskim naseljima u okolini grada.
Drugi sektor koji će biti pogođen isključenjem nalazi se u okviru sela Desimirovac Gajić, gde će električna energija biti isključena od 09:00 do 15:00 časova.
Građanima se preporučuje da se pripreme za ovu privremenu obustavu snabdevanja električnom energijom i da, ako je moguće, prilagode svoje aktivnosti tokom ovog perioda.