GOLEADA KRAGUJEVAČKOG TIMA: Radnički nadigrao Jedinstvo sa 4:0
27
Ned, Okt

U sjajnoj atmosferi na stadionu u Gornjem Milanovcu, fudbaleri Radničkog odneli su pobedu nad ekipom Jedinstva iz Uba rezultatom 4:0 u 13. kolu Superlige Srbije. Ovaj trijumf donosi Radničkom značajna tri boda i pozicionira ih na četvrtom mestu tabele sa ukupno 20 osvojenih bodova.

Golove za domaći tim postigli su Matija Gluščević već u 6. minutu, što je otvorilo niz pogodaka i dalo ton utakmici. Usledio je pogodak Mehmeda Ćosića u 15. minutu, koji je povećao prednost domaćih. Luka Stankovski postigao je treći gol u 33. minutu, dok je Samir Zeljković zatvorio golijadu pogotkom u 53. minutu.

Ekipa Jedinstva, koja se trenutno nalazi na 16. poziciji sa svega pet bodova, nije uspela da pronađe ritam protiv izuzetno motivisanog Radničkog.

U sledećem kolu Kragujevčani će se suočiti sa ekipom Napretka, dok će se Jedinstvo sastati sa OFK Beogradom.