FK Radnički 1923 do boda posle sjajne utakmice sa FK Vojvodina - iKragujevac

Sport

Fudbaleri Radničkog iz Kragujevca i Vojvodine odigrali su nerešeno 2:2 u meču petog kola Superlige Srbije.

Vojvodina je posle samo 23 minuta igre u Gornjem Milanovcu vodila 2:0, a Isa Jusuf Bamidele je dao oba gola. Prvi u 4. minutu posle dodavanja Uroša Nikolića, a drugi u 23. na dodavanje Kejleba Zadija.

U režiju Milutina Vidosavljevića Kragujevčani su stigli do boda. Vidosavljević je u 40. minutu bio asistent Dilanu Ortizu, a zatim je u 84. minutu realizovao penal za konačnih 2:2, javlja Tanjug.

Oba kluba imaju sad po četiri boda iz četiri odigrane utakmice, Radnički je 11, a Vojvodina 12.

Radnički u narednom kolu gostuje u Zaječaru OFK Beogradu, dok će Vojvodina u Bačkoj Topoli dočekati Napredak.